Reference

Jsme experti na výrobu světových sušáren

Naše produkty dodáváme do celého světa, nejčastěji do zemí EU i mimo EU, našimi zákazníky jsou malé i velké společnosti prakticky z celé Evropy, například Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Řecko, Gruzie, Ukrajina, Litva, Kanada, USA a další.

Dbáme na to, aby naše stroje a zařízení byly kvalitní a spolehlivé. Záleží nám na spokojenosti každého klienta a těší nás pracovat na nových projektech. Rádi od našich klientů dostáváme zpětnou vazbu, protože díky ní se můžeme dále zlepšovat a zdokonalovat naše produkty.

Co říkají naši klienti?

Od roku 2016 používám kompletní bubnovou sušárnu SBP10 a mohu říct, že jsem spokojený. Pracujeme na dvě směny což je 16 hodin denně. Koupil jsem ji s poloautomatem ale během cca šesti měsíců pan Janák zajistil na vlastní náklady výměnu programu na automatický provoz což je pro mě velkou výhodou. Samozřejmě tam mám jednoho zaměstnance který ji hlídá aby vše bylo jak má být. Suším piliny o vlhkosti 46 % a sušíme na vlhkost 3 % proto ji nenechám bez dozoru. To je na každém z nás jek se k tomu postavíme. Pro mě vlhkost je velmi důležitá! Pan Janák pro mě vyrábí i jiné věci jako jsou šnekové dopravníky, turnikety, cyklony a ventilátory. Držíme si dobrou spolupráci.
Aleš Mahovský předseda představenstva WoodflourMill, a.s.
Let's hope We will get another a dryer in 2021!
Petros Dobrowolski Sales Manager in Peritechno Environmental Technologies

Napište nám