O nás

Rodinný podnik

Společnost STRAZAR PELLET s. r. o. je neustále se rozvíjející rodinná firma, která působí již řadu let v oblasti výroby technologických zařízení v zemědělském a dřevozpracujícím průmyslu. 

Široký výrobní program

Výrobním programem naší společnosti je projekce a výroba strojů a zařízení na zpracování a úpravu zemědělských komodit a biomasy.

Vyrábíme a dodáváme pásové a bubnové sušárny dřevních pilin, štěpky, biomasy, obilovin, chmele, konopí, plastové drtě pro zpracovatele plastového odpadu a jiné provozy vyžadující sušení sypkých surovin.

Dalším souvisejícím výrobním programem společnosti je výroba a dodávky šnekových dopravníků, dopravních - transportních ventilátorů, dávkovačů sypkých hmot, odlučovačů-cyklonu sypkých hmot. 

Působení na zahraničních trzích

Ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery se podílíme na dodávkách malokapacitních i velkokapacitních peletovacích a briketovacích linek. 

Tuzemská výroba

Společnost STARZAR PELLET s. r. o. sídlí ve vlastním administrativním a výrobním areálu, ve kterém jsou tyto technologie projektujeme, vyrábíme a následně expedujeme k zákazníkům. Námi dodávané technologie jsou vyráběny našimi zaměstnanci a z tuzemských kvalitních materiálů a komponentů.  

Výrobní závod

Štefánikova 220/220H, 742 21 Kopřivnice

Vaše spokojenost je naší prioritou. Námi navrhované a vyráběné technologie zaručují komplexní řešení v dané oblasti a vyznačují se jak kvalitou zpracování, tak i spolehlivostí.
Jaroslav Janák, CEO

Čísla hovoří za nás


10 let 

zkušeností

12

států působení

240+

spokojených zákazníků

Náš tým

Jaroslav Janák
CEO

Petra Janáková
Obchodní manažer

Ivana Janáková
Fakturace

Adam Noštínský
Servis

Jiří Janák
Výrobní manažer

Máte dotaz k technické specifikaci, k cenám či možnostech využití našich zařízení?
Nebo nás chcete prostě lépe poznat?

Napište nám