O nás

Rodinný podnik

Jsme neustále se rozvíjející rodinná firma, která působí již řadu let v oblasti výroby technologických zařízení v zemědělském a dřevozpracujícím průmyslu. 

Široký výrobní program

Výrobním programem naší společnosti je projekce a výroba strojů a zařízení na zpracování a úpravu zemědělských komodit a biomasy.

Vyrábíme a dodáváme pásové a bubnové sušárny dřevních pilin, štěpky, biomasy, obilovin, chmele, konopí, plastové drtě pro zpracovatele plastového odpadu a jiné provozy vyžadující sušení sypkých surovin.

Dalším souvisejícím výrobním programem společnosti je výroba a dodávky šnekových dopravníků, dopravních - transportních ventilátorů, dávkovačů sypkých hmot, odlučovačů-cyklonu sypkých hmot. 

Působení na zahraničních trzích

Ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery se podílíme na dodávkách malokapacitních i velkokapacitních peletovacích a briketovacích linek. 

Tuzemská výroba

Sídlíme ve vlastním administrativním a výrobním areálu, ve kterém jsou tyto technologie projektujeme, vyrábíme a následně expedujeme k zákazníkům. Námi dodávané technologie jsou vyráběny našimi zaměstnanci a z tuzemských kvalitních materiálů a komponentů.  

Výrobní a montážní závod

Vaše spokojenost je naší prioritou. Námi navrhované a vyráběné technologie zaručují komplexní řešení v dané oblasti a vyznačují se jak kvalitou zpracování, tak i spolehlivostí.
CEO

Čísla hovoří za nás


11 let 

zkušeností

12

států působení

240+

spokojených zákazníků

Máte dotaz k technické specifikaci, k cenám či možnostech využití našich zařízení?
Nebo nás chcete prostě lépe poznat?

Napište nám