info@strazarpellet.com        

o nás

Naše společnost se zabývá projekci, výrobou a prodejem technologických zařízení pro zpracování dřevního odpadu a agromateriálu, strojů a zařízení pro úpravu a přípravu suroviny pro další zpracování jako je granulace-peletování a briketování. 

Vyrábíme a dodáváme bubnové sušárny dřevních pilin, štěpky, biomasy, obilovin, plastové drtě pro zpracovatele plastového odpadu a jiné provozy vyžadující sušení sypkých surovin. Dalším souvisejícím výrobním programem společnosti je výroba a dodávky šnekových dopravníků, dopravních - transportních ventilátorů, dávkovačů sypkých hmot, odlučovačů-cyklonu sypkých hmot. Ve spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery se podílíme na dodávkách malokapacitních i velkokapacitních peletovacích a briketovacích linek.  

Společnost sídlí ve vlastním administrativním a výrobním areálu, ve kterém jsou tyto technologie projektovány, vyráběny a následně expedovány k zákazníkům. Námi dodávané technologie jsou vyráběny našimi zaměstnanci a z tuzemských kvalitních materiálů a komponentů.  

 

 

 

Kontaktujte nás kdykoliv e-mailem info@strazarpellet.com, naši pracovníci jsou Vám plně k dispozici!